Úvodní stránka Fóra Vycvikova mapa Odpověď na: Vycvikova mapa

Kubajs21
Správce

Co se týče nároků pro nováčky, které musí splňovat, aby mohli hrát na WOGu, tak to je starost výcvikového oddělení. Stejně tak je starost výcvikového oddělení, aby zjistila, zda nováčci splňují tyto nároky. Takže záleží čistě na Reaprovi, nebo vedení MOR, jak to budou chtít udělat. Momentálně pro A2 stačí úspěšně udělat ZV.

Já, za náborové oddělení můžu říct jen to, že nováčkům správně zprovozníme hru, vysvětlíme jim základní informace a případně jim dáme ZV na A2. Ještě k tomu, je teď taková situace, že já mam čas jen o víkendech, pokud jsem doma a nedělám nic do školy… Zombii A2 nehraje, takže na to nedělá ani ZV a Mattoni je na intru, takže má čas pouze o víkendu.

Pokud se uplatní to co chce Paladin, tak se musí sehnat lidi, kteří zařídí volný průběh: co nejdříve nováčkovi zprovoznit Armu, dát mu ZV, dát mu test a zkontrolovat, jestli splňuje všechny ostatní podmínky pro hraní na WOGu. V momentální situace odhaduju, že by to trvalo tak 3 týdny, než by nováček mohl jít hrát a nejspíš by to bylo tak neorganizované, že by to dříve vzdal.