Úvodní stránka Fóra MOR Czechoslovak Pokec Jaké PC na hry Odpověď na: Jaké PC na hry

Kubajs21
Správce

Já doporučuji tyto sluchátka: https://www.alza.cz/a4tech-bloody-g501-d4391771.htm?o=1
Ve stejném obchodě jsem je kupoval minulý rok asi za 900 Kč, i přesto, že mají připojení přes USB tak mají dost dobrý zvuk a mají 3 zvukové možnosti, mezi kterými si můžete přepínat: fyzicky udělaný 2.0, 5.1 a virtuální 7.1 (bez správného nastavení zní jako sud, ale i po nastavení se mi více líbí 5.1). Jsou celkem lehké, mají nějakou kovovou konstrukci obalenou plastem a nějakou koženou náhražkou (mají pěkně měkké polštářky na uši). Co se týče 5.1, tak v Armě rozeznáš směr odkud jede vozidlo asi na +- 25 stupňů a pokud si v programu sluchátek nastavíš, aby ti to zvyšovalo hlasitost kroků, tak pěšáka uslyšíš celkem dost přesně, jen musíš potichu sedět a poslouchat…

Sluchátka mají na kabelu panel s možností nastavení hlasitosti a možností vypnout mikrofon. Nevýhodou je, že ovládáním hlasitosti ovládáte softwarový zvuk ve Windows (Já mam zvuk na 10% a mikrofon na 16%). Nicméně ve výsledku to jsou za tu cenu fakt špičkový sluchátka (nemá cenu utrácen za sluchátka 2000 a více).