Úvodní stránka Fóra MOR Czechoslovak Pokec Jaké PC na hry Odpověď na: Jaké PC na hry

#19482
Aja
Účastník

re Terablik:
Na kombinovaný jack můžeš nasadit normální redukci/rozdvojku.
Více méně jsem se už vyjádřil ke sluchátkům s vlastním DAC a pokud se firma nepochlubí ani s tím jaký požila, tak co si o ní mám myslet. Co jsem měl možnost otestovat z dražších sluchátek tak jedině: http://www.svetsluchatek.cz/sluchatka/koss-sb49/ Připadal jsem si jak v jiném světě, ale možná to byl jen placebo efekt. Osobně ale preferuji otevřená sluchátka, zvlášť když je mám na uších delší dobu, (navíc u nich neztrácím přehled o dění kolem sebe).

Co se týče tý Logitec G19, tak se musím jen smát. Ale oční lékaři učitě mají při léčbě šilhavých radost. Taková rádoby slátanina zbytečných, v mém případě i nechtěných featur v kýčovitém podání. Pod pojmem herní klávesnice si představuju něco jako: Steelseries 7G (možná znáte levnější variantu G6V2). Která obsahuje základní prvky pro to, aby mohla být nazývána herní. Tzn. anti-ghosting přes PS2 konektor a kvalitní mechanické snímače, které zabezpeč stabilitu tlačítka a správnou křivku potřebné síly v průběhu stisku klávesy. https://www.youtube.com/watch?v=7pw19XbP0QU

P.S. Pokud nemám nafukovací rozpočet (Paladinův případ, když nemá prachy na pořádný monitor ani zdroj), tak bych za jmenované doplňky, s malou přidanou hodnotou, neutrácel více jak: myš/klávesnice/sluchátka 600/250/400 kc.

Já mám dočasně: https://www.tsbohemia.cz/connect-it-ci-58-klavesnice-usb-cerna_d146417.html A jediný nedostatek shledávám v klasickém neduhu membránových klávesnic: lehce se houpající klávesy. Na nerovnoměrný chod si člověk lehce a rychle zvykne.

K myším ti jen řeknu: Pokud nemusíš, nikdy neber univerzální, vždy ber pravorukou. (doporučuji GIGABYTE M6900). A když chceš nějakou dražší, ber myš s vyměnitelným závažím, určitě to oceníš víc, jak nějaký přitroublé podsvícení.