Úvodní stránka Fóra MOR Czechoslovak Pokec Tankový den Lešany 2.9.2017

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
  • Autor
      Kubajs21
      Správce

Předem píšu, že kdo se chce sejít na nějakém srazu tak nejlepší variantou, pokud nechcete nic plánovat je Tankový den v Lešanech. Je to akce na celý den a kromě předvádění vojenské techniky, výstavy a bojové ukázky zde najdete taky předražené pivo a klobásy, které nemůžou chybět snad na žádné akci.

Tankový den se jako vždy uskuteční v sobotu, která je nejblíže ke konci měsíce srpen. Lešany jsou poblíž řeky Sázavy, asi 25 km jižně od Prahy, poblíž města Týnec nad Sázavou.

http://www.vhu.cz/tankovy-den-29-srpna-v-lesanech-informace-o-programu/

• Téma bylo upraveno před 4 roky uživatelem Kubajs21.
      Kubajs21
      Správce

Oprava, tankový den v lešanech bude 2.9, což není poslední sobota v srpnu, ale první sobota v září.

Terablick
      Účastník

Víš to jistě? Na netu píšou, že tradičně, jako vždy, poslední neděli (sobotu? teď nevím) v Srpnu… Radši to pak ověřím na jejich webu… Kryje se to totiž s předběžným termínem tej Armaseries akce, tak aby jsme to nepřeložili na 2.9. a pak nemohli přijít… 😀

Kubajs21
      Správce

No já si to také myslel, ale srpen končí ve čtvrtek, takže by to asi bylo moc brzy…

Kubajs21
      Správce

Jinak co se týče toho tankového dne, má tu někdo jiný zájem se tam sejít kromě Terablicka, Sixora a Catherine? Nebude to nic speciálního, prostě ráno přijedete a na večer zase odjedete… Ale v každém případě bude alespoň nějaký program v podobě prohlídky muzea a ukázky nějaké bitvy.

Mattoni
      Účastník

Mattoni, přijel bych s rodiči, ale ještě se musím domluvit 🙂

sixor
      Účastník

Tak jako pro někoho kdo už na tankovém dni byl to asi neni nic extra ale já třeba ještě na této akci nebyl takže pro mě to trochu speciální bude 🙂

Jinak zájem má Uruks ale je to pro něj trochu na kokot (daleko) 😀

Terablick
      Účastník

Od tej akce si nic moc neslibuj. Prostě tam jezdí na malým plácku technika a pak je tam nějaká celkem pěkná ukázka pěchotního boje na blízko, kde technika funguje spíš jako statická podpora z dálky… Bahna jsou lepší, ale blbě dostupný…

Genesis
      Účastník

Já nejspíše přijedu, jen musím vymyslel způsob dopravy 😀 Nejede někdo z Prahy/Beroun že bych se k němu přidal ? ( na benzín přidám)

sixor
      Účastník

Ještě uvidím jak to bude vycházet ale rád bych se na tuhle akci dostal 🙂

Kubajs21
      Správce

Co se týče způsobu dopravy tak to vyřešíme individuálně podle možností. Se mnou tam ještě pojedou další kamarádi a budeme mít auta / motorky…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
  • Téma ‚Tankový den Lešany 2.9.2017’ nepřijímá nové odpovědi.