Úvodní stránka Fóra MOR Czechoslovak Pokec ŽIVOČICHOVÉ V MORU

 • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel sixor a poslední změna proběhla před 4 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #21965
   Palasaur
   Účastník

   Řekl jsem si, že potřebujeme zmapovat druhy živočichů vyskytujících se v MORu, tak jsem dal dokupy největší kapacity nám neznámého světa a vytvořil tuto krátkou ukázku zkoumaných subjektů, spolu s jejich autentickými autismy. Touhle blbostí jsem nechtěl nikoho urazit, slouží to pouze k vyzvracení nutné dávky mého autismu.

   1. Dusty
   (lat. Dustyus Unexus)
   Když vědci našli tohoto tvora, měli hned jasno, jak ho pojmenovat. Vzhledem k časté návštěvě místní fabriky, kde jeho předkus používali k frézování rovinných ploch zejména na radioaktivních materiálech, nešlo prostě pojmenovat živočicha jinak. Jeden z charakteristických prvků jeho druhu autismu je ten, že subjekt pochopí věc jen v tom případě, když mu jí namalujete jednoduchýma čárama v jeskyni, nebo na neblíže specifikovaný kámen.

   2. Jirka151
   (lat. Jirkus Silencius)
   Když se ho zeptáte na světonázor, neodpoví. Když se ho zeptáte na jeho oblíbeného poníka v My Little Pony, neodpoví. Když se ho zeptáte na jeho milostný život, neodpoví. Když se ho zeptáte na čas, odpoví, že je čas sklizně. Dodnes nám toho moc neřekl, můžeme tedy pouze spekulovat o tom, co je zač. Někdo by řekl, že nemá rád konverzace, nebo snad dokonce i lidi. Nám je ale známo, že je to autistický zvíře a že je čas sklizně.

   3. Kubajs21
   (lat. Kubajsus Permamluvus)
   Tento živočich, původem z Pražského Pralesa, má dva krky a čtyři pusy. Dříve jsme si mysleli, že to má kvůli stravě, ale později jsme prozřeli. Pokud jste někdy uvažovali o tom, že napíšete instruktážní knihu o správně zapnutém poklopci u manžetových kalhot, tak u tohoto tvora máte možnost vydat rovnou trilogii. Kontakt s ním je bez správných pomůcek (špunty do uší, roubík, pouta, nabitá pistole) velice nebezpečný. Nicméně, dávejte si pozor, aby pouta nepoužil proti vám. Spoutal by vás s nima a vysvětlil, co jste udělali špatně a proč jste ho nedokázali spoutat. Jeho level autismu je na tak vysoké úrovni, že Dustyus Unexus v jeho přítomnosti začíná ztrácet srst a někdy se dokonce schovává do nejbližších keřů. Někdy si chuchvalce svých chlupů splete s keřem, ale to jsme zase jinde.

   4. Mattoni
   (lat. Mattonius Explodius)
   O subjektu jsme zjistili mnoho zajímavých faktů, avšak, než jsme je stihli zaznamenat, tak nám je všechny snědl a to včetně našeho SSD disku, sponkovačky, všech tužek a našeho dvorního písaře, země buď mu lehká. Při zjišťování příčiny jeho jednání jsme se dozveděli, že jsme mu zničili sochu z hovínek. Když mu jí kolega chtěl pomoci znovu postavit, tak mého kolegu kousl do ruky a ten se následně musel léčit se vzteklinou. Země buď mu lehká.

   null

   5. Palasaur
   (lat. Paladinus ADHDus)
   Zkoumání tohoto živočicha bylo jednoduché, avšak závěr z poznatků nikoliv. Když jsme k němu přišli, mírumilovně na nás koukal a seděl u ohně, který byl cítit lidskými exkrementy s jemnou příměsí skořice. Neustále ukazoval na jakýsi druh hub, který si vypěstoval. Patrně se jednalo o jeho stravu, za kterou byl velice rád, protože se při ukazování často smál. Z neznámých důvodů neustále opakoval stejné věci, které předchvílí dělal. Chvíli jsme si mysleli, že to je jakýsi rituál, ale pozdějí jsme přišli na to, že ten tvor nemá tušení, která bije.

   6. Panther
   (lat. Pantherinus Nocoerinus)
   Narozdíl od předešlého subjektu, tento nevydával tak srozumitelné zvuky. Na otázku, jestli mi rozumí opakoval neustále stejný zvuk, který zněl „Jonocoefurt“. Jednou se nám ztratil z dohledu a když jsme ho šli hledat, volali na něho, tak za náma po nějakém čase sám přišel, zamračil se na nás a vzal nám špunty do uší, které jsme měli z výpravy do Pražského Pralesa.

   7. Stealth
   (lat. Stealthius Submarinus)
   Když mluvíme o tomto subjektu, mluvíme o vodním živočichovi. Vyskytuje se pouze v hlubokých mořských hloubkách a komunikace s ním je velice obtížná, protože komunikuje pomocí sonaru.

   /možnost hrubek a nesmyslnosti, chlastal jsem u toho

  • #21968
   Reaper
   Účastník

   Kde som ja? 😀 A este tu chyba Aja (inženýr/doktorant) a Terablick (pan monológ) 😀

  • #21969
   Stealth
   Správce

   Paladine krása lépe bych to nenapsal ani neswložil 😀 Prosím jen více piva do tebe pokud dojde rád pošlu z našeho pivovaru 🙂

  • #21970
   Genesis
   Účastník

   Taky se mi to velice libí 😀

  • #21971
   Mattoni
   Účastník

   Tomu se říká pořádná dávka srandy! 😀

  • #21977
   Panther
   Účastník

   Tohle je boží 😀

  • #21978
   Panther
   Účastník

   jinak nikdo ste jeste neprisiel na to ze v skutocnosti som sa tvaril takto:

   little panther

   btw… to je malej panther 😀

  • #21980
   sixor
   Účastník

   😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.