MOR Czechoslovak - Arma Gaming Clan

Úvodní stránka Fóra Technické oddělení Řešení problémů Známe technické problémy @ FAQ

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel Panther Panther a poslední změna proběhla před 4 roky, 2 měsíců.

• Autor
    Panther
    Panther
    Účastník

Známe technické problémy…
    —————————————————————————-

?!> Nezobrazí sa mi rádio po stlačení písmena “i” alebo “ctrl+p” (záleží do typu rádia) v hre.

=> ESC do menu, ďalej odpojit do lobby a zaslotovat sa znovu na to isté miesto a pripojiť sa do hry (nikdy sa neodpájať zoserveru !!!).

=> ďalšie riešenie je použiť klávesovú skratku shif+L a znovu otvoriť rádio.

?!> Nefunguje mi TS plugin v hre, nepremiestni ma do kanálu a nikoho v hre nepočujem hovoriť.

=> Alt+TAB, ďalej otvoriť si TeamSpeak program a v menu Settings / Plugins, deaktivovať a znovu aktivovať potrebný plugin na rádio. (pri @sgt_radio je to tushino ts2 radio plugin)

=> druhé riešenie je spustit armu ako spráca, pravym kliknete na exe a v záložke kompatibilita zaškrtnete “spustiť tento program ako spravca”

=> niekedy to nefunguje ked to spustis ako spravca ale musis to pustit bez spravcovskeho povolenia cize vobec neklikat pravym a nespustat to ako spravca a pozor aby ste nemali vo vlasnostiach zaskrknute vzdy spustat ako spravca! plati pre MIG takze tich co to neprehodi skuste to spustit bez spravcovskeho povolenia a potom si restartovat plugin a malo by vas to prehodit!

?!> Nefunguje mi TS plugin v hre, nepremiestni ma do kanálu a nikoho v hre nepočujem hovoriť a mám nainstalovaný antivírový program ESET.

=> ESET smart security alebo akákoľvek full verzia Vám môže zablokovať rádio v hre, riešenie = vypnúť ochranu počas hrania.

Ak nenájdete riešenie na svoj problém, pridajte komentár…
    Příspěvekod CzR » sob 24. led 2015 0:33:45

Doplnění, nezapínat v Armě antialiasing a pak na Armu 2 při stálých 30FPS v pohodě stačí: Intel i5 3.6GHz vytížen na 50-60%,

8GB RAM, GTX660 2GB vytížena na 50-80%.

https://www.youtube.com/channel/UC6MZgbNCxFgyo9rCVwdz40w

http://czr.rajce.net
    Příspěvekod Reaper » stř 25. úno 2015 19:48:38

2. ?!> Nefunguje mi TS plugin v hre, nepremiestni ma do kanálu a nikoho v hre nepočujem hovoriť.
    => Alt+TAB, ďalej otvoriť si TeamSpeak program a v menu Settings / Plugins, deaktivovať a znovu aktivovať potrebný plugin na

rádio. (pri @sgt_radio je to tushino ts2 radio plugin)
    => druhé riešenie je spustit armu ako spráca, pravym kliknete na exe a v záložke kompatibilita zaškrtnete “spustiť tento

program ako spravca”

dopis si ze niekedy to nefunguje ked to spustis ako spravca ale musis to pustit bez spravcovskeho povolenia cize vobec neklikat

pravym a nespustat to ako spravca a pozor aby ste nemali vo vlasnostiach zaskrknute vzdy spustat ako spravca! plati pre MIG

takze tich co to neprehodi skuste to spustit bez spravcovskeho povolenia a potom si restartovat plugin a malo by vas to

prehodit!
    Příspěvekod Terablick » ned 08. bře 2015 19:35:59

Pokud někdo hraje ArmA 3 s TS pluginem Task Force Radio, nebude mu fungovat na WOGu plugin na radio! Je potřeba přeinstalovat

plugin pro WOG místo toho který se používá pro ArmA 3. Jedná se totiž o tentýž plugin, ale v jiné verzi, takže nemohou být

současně instalované oba! Toto je potřeba udělat po každém spuštění ArmA 3 s Task Force pluginem!
    Příspěvekod CzR » pát 13. bře 2015 19:40:57

Ahoj,

kdo by mi prosím mohl poradit, na čem závisí přehazování radia “Tushino radio ts2”.
    Mě to dost často nepřehazuje. Koukal jsem do logu ArmA2OA.RPT a rádio si tam trochu stěžuje.
    Chtěl bych se zeptat, esli v logu také máte tyto hlášky.

Error Undefined variable in expression: _result
    File tush_ts3\pinf.sqf, line 41
    Error in expression
    Error position:

+ doplnění, ano mám Win 8.1. ale zjistil jsem, že rádio závisí na pořadí spuštění:

* Arma a pak Steam -> rádio mi určitě nefunguje
    * Steam a pak Arma -> rádio mi většinou funguje

Steam lze v nastavení naklikat, že se sám spouší po zapnutí Windows a to také pomůže s řešením toho problému.
    Příspěvekod Terablick » sob 14. bře 2015 15:23:22

Už jsme ti to říkali na TS, ale pro ostatní kdo by narazili na tenhle problém to napíšu i sem. Problém s přehazováním způsobuje

náhodně Windows 8. Někdy přehodí, jindy ne, a je to jen náhoda kdy a jestli přehodí nebo ne. Zatím na to neexistuje funkční

řešení. Vím o nejméně 3 lidech kteří s tím měli problém, a všichni měli Windows 8.

EDIT: už vím o 6ti lidech s Win 8 co hrajou ArmA s Tushino rádiem, a jen dvěma to jakž takž funguje 🙂

Panther
    Panther
    Účastník

Příspěvekod CzR » pát 13. bře 2015 19:40:57

Ahoj,
    kdo by mi prosím mohl poradit, na čem závisí přehazování radia „Tushino radio ts2″.

To prehadzovanie užívateľa na TeamSpeaku robí plugin, a to tak že na serveri beží addon rádia (napr. @sgt_radio), tento komunikuje s pluginom v TeamSpeaku a presne v momente kedy admin spustí misiu “z briefingu do hry”, vtedy plugin sa snaží prehodiť hráča do nastaveného kanála na TS. Takže závisí to aj na tom ako je nastavený samotný TeamSpeak server.

• Tato odpověď byla upravena před 4 roky, 2 měsíců uživatelem Panther Panther.

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Close Menu